0  Matsiranna Puhkemaja
Avaleht Tutvustus Reeglid Asukoht Galerii Kontakt

Kasutustingimused

Vastuvõtt ja puhkemajas viibimine

Puhkemaja rendiperiood algab üldjuhul rendiperioodi esimesel päeval kell 15:00 ning lõpeb rendiperioodi viimasel päeval kell 12:00. Puhkemajja sisseregistreerimisel tuleb esitada isikut tõendav dokument ja anda külastajakaardi täitmiseks vajalikud andmed. Majutusteenuse kasutaja kinnitab esitatud andmete õigsust oma allkirjaga.

Rendi hinnas sisalduvad voodiriided (tekk, padi) ja- pesu, lauanõud, elekter, vesi Voodipesu kasutamine on kohustuslik. Rannarätikud võtab klient ise kaasa. Puhkemajas on keelatud suitsetada! Puhkemaja inventari ei ole lubatud puhkemajast välja viia.

Koristamata maja üleandmisel lisandub täiendav koristamise tasu €50. Puhkemajas suitsetamisel on trahv €60, võtme kaotamisel €40, nõude purunemisel/kadumisel €10 ese.

Külaliste arv

Maksimaalne lubatud puhkemajas viibivate inimeste arv ei või ületada broneeringus ning arvel näidatud inimeste arvu. Lisaks on keelatud ilma eelneva kokkuleppeta võtta puhkemajja koduloomi, püstitada puhkemaja territooriumile telki või parkida haagissuvilat / treilerit.

Vastutus

Klient on kohustatud tagama tuleohutusreeglitest kinnipidamise kogu rendiperioodi vältel. Klient on kohustatud enda süü või hooletuse läbi tekkinud kahju hüvitama täies ulatuses. Samuti on klient vastutav täies ulatuses kõikide rendiperioodi jooksul puhkemajast kadunud detailide ja inventari eest.

Kaebused

Kõik broneerimise või rendiga seotud kaebused tuleb edastada koheselt rendileandjale. Force majeure tingimuste esinedes on majutusteenuse pakkujal õigus broneering või rendileping katkestada, tagastades kliendile viimase poolt varasemalt tasutud summad kasutamata jäänud päevade eest.