0  Matsiranna Puhkemaja
Avaleht Tutvustus Reeglid Asukoht Galerii Kontakt

Puhkemajas on neli kahe 90 cm laiuse voodiga ja üks ühe laialitõmmatava voodiga magamistuba, lisaks 2 dušširuumi, WC, söögituba koos kööginurgaga ja puhketuba ühistegevusteks. Söögi- ja puhketubadest on võimalik väljuda majatagusele terrassile. Puhkemajas on pesumasin ja –kuivati, triikimisvõimalus; köögis külmik, pliit, ahi, nõudepesumasin ning nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks. Võimalik on osta puhkemaja lähiümbruses toodetud kohalikku toitu. Lähima kaupluseni Kulli külas on 3,5 kilomeetrit.

Lisaks aktiivsele puhkusele looduses, ranna- ja veemõnude nautimisele pakub puhkemaja ka suurepärast võimalust firmaüritusteks. Alla kümne töötajaga väikefirmade strateegiapäevadeks, ajurünnakuteks ja meeskonnaarenduspäevadeks on nii puhkemajas kui selle ümbruses haruldased võimalused. Head võimalused on ka Lääne-Eesti saarte külastamiseks. Virtsu sadam, kust väljuvad praamid Saaremaale asub pooletunnise autosõidu kaugusel. Sama kaugel, aga lõuna pool asuvast Lao sadamast saab laevaga Kihnu saarele.

Puhkemaja on 2014. aastal energiatõhusalt rekonstrueeritud kasutades kompleksselt parimaid tehnilisi lahendusi ja sisekujunduses naturaalseid materjale, et tagada traditsioonilise väljanägemisega hoones tervislik sisekliima. Eesmärgiks oli saavutada minimaalse energiatarbega maksimaalne mugavus, seda on järgitud ka valgusallikate ja tehnika valikul. Kasuta võimalust enne oma kodu ehitamist või põhjalikku rekonstrueerimist tutvuda energiatõhususe ja keskkonnasõbraliku ehitise põhimõtete ja praktiliste lahendustega!

Hoone rekonstrueerimistööd teostas AS Pärnu REV. Puhkemaja sisekujundus valmis koostöös arhitekt Helle- Ann Urgardiga.