Puhkemajas on neli kahekohalist ja üks ühe laialitõmmatava voodiga magamistuba, lisaks kaks duširuumi, WC, söögituba koos kööginurgaga ja puhketuba ühistegevusteks. Söögi- ja puhketubadest on võimalik väljuda majatagusele terrassile. Puhkemajas on pesumasin ja -kuivati, triikimisvõimalus; köögis külmik, pliit, ahi, nõudepesumasin ning nõud toidu valmistamiseks ja serveerimiseks. Võimalik on osta puhkemaja lähiümbruses toodetud kohalikku toitu. Lähima kaupluseni Kulli külas on 3,5 kilomeetrit.

Siit on head võimalused on Lääne-Eesti saarte külastamiseks. Virtsu sadam, kust väljuvad praamid Saaremaale asub pooletunnise autosõidu kaugusel. Sama kaugel, aga lõunapool asuvast Lao sadamast saab laevaga Kihnu saarele.

Puhkemaja on 2014. aastal energiatõhusalt rekonstrueeritud kasutades kompleksselt parimaid tehnilisi lahendusi ja sisekujunduses naturaalseid materjale, et tagada traditsioonilise väljanägemisega hoones tervislik sisekliima. Eesmärgiks oli saavutada minimaalse energiatarbega maksimaalne mugavus, seda on järgitud ka valgustite ja tehnika valikul. Puhkemaja sisekujundus valmis koostöös arhitekt Helle-Ann Urgardiga.

Maaelu Arengukava toetuse abil rahastatud projekti raames rajati aastal 2017 puhkemaja katusele päikeseelektrijaam ja hoovi väliköök ning paigaldati filter joogiveest rauaühendite kõrvaldamiseks.