Kasutustingimused

Puhkemaja ei müüda reeglina välja üheks päevaks. Kui seltskond on väiksem, on võimalik rentida ka ainult hoone paremat tiiba, kus on kuni kuus voodikohta kolmes magamistoas. Jaanipäev ja aastavahetus broneeritakse minimaalselt kolmeks ööks täismaja hinnaga.

Kogu broneeringu maksumus tuleb vastavalt esitatud arvele tasuda hiljemalt 10 tööpäeva enne saabumist, hilisemal broneeringust loobumisel tagastatakse 50% broneeringu maksumusest. Puhkemajal on õigus küsida tagatisraha. Tagatisraha tagastatakse peale ruumide kasutusjärgset üleandmist ja vigade/võlgade puudumist hiljemalt kahe tööpäeva jooksul.

Tavahind sisaldab tavapärast koristust, s.t. klient annab üle heas korras maja, kus on nõud pestud, külmkapp tühjendatud, prügi ja taara kokku pakitud, põrandad üle pühitud. Jalgrattalaenutus, pesupulber, nõudepesumasina tabletid, pesumasina ja -kuivati kasutamine on lisatasu eest. Telkimisel on võimalik kasutada puhkemaja kööki ja pesemisruume.

Vastuvõtt ja puhkemajas viibimine

Puhkemaja rendiperiood algab üldjuhul rendiperioodi esimesel päeval kella 15.00st ning lõpeb rendiperioodi viimasel päeval kell 12.00. Puhkemajja sisseregistreerimisel tuleb esitada isikut tõendav dokument ja täita külastajakaardil vajalikud andmed. Majutusteenuse kasutaja kinnitab esitatud andmete õigsust oma allkirjaga.

Rendi hinnas sisalduvad voodiriided (tekk, padi) ja -pesu, lauanõud, elekter, vesi Voodipesu kasutamine on kohustuslik. Rannarätikud võtab klient ise kaasa. Puhkemaja inventari ei ole lubatud puhkemajast välja viia. Puhkemajas on keelatud suitsetada!

Koristamata maja üleandmisel lisandub täiendav koristamise tasu €50. Puhkemajas suitsetamisel (rakendub tulekahjusignalisatsioon) on trahv €60, võtme kaotamisel €40, nõude purunemisel/kadumisel €10/ese.

Külaliste arv

Maksimaalne lubatud puhkemajas viibivate inimeste arv ei või ületada broneeringus ning arvel näidatud inimeste arvu. Lisaks on keelatud ilma eelneva kokkuleppeta võtta puhkemajja koduloomi, püstitada puhkemaja territooriumile telki või parkida haagissuvilat / treilerit. Nende teenuste eest võib rakenduda lisatasu.

Vastutus

Klient on kohustatud tagama tuleohutusreeglitest kinnipidamise kogu rendiperioodi vältel. Klient on kohustatud enda süü või hooletuse läbi tekkinud kahju hüvitama täies ulatuses. Samuti on klient vastutav täies ulatuses kõikide rendiperioodi jooksul puhkemajast kadunud detailide ja inventari eest. Arve tasumisega kinnitab Klient, et nõustub kasutustingimistega ja järgib puhkemaja kasutamise reegleid.

Kaebused

Broneeringu või rendiga seotud kaebustest tuleb koheselt teavitada telefonil 58857117, hilisemaid pretensioone ei rahuldata. Force majeure tingimuste esinedes on rendileandjal õigus broneering või rendileping katkestada, tagastades kliendile viimase poolt varasemalt tasutud summa kasutamata jäänud päevade eest.